24 жовтня 2017 року в Українському кризовому медіа-центрі був презентований звіт „Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року”, що демонструє, як Україна може перейти на безпечну та сучасну енергетику, і чому це вигідніше для України ніж продовжувати спиратися на
Чи зможе Україна відмовитись від викопної і ядерної енергії до 2050 року?










