На регіональну платформу „зелених рішень” підтягуємо автоперевізників. Адже відомо, що від пересувних джерел в атмосферу міст потрапляє 10-20% викидів, які забруднють повітря.
Я, керівник проекту „Зелені рішення” бізнесу – єднання для сталого розвитку” Віктор Сергєєв, скориставшись дорученням голови обласної ради Гліба Пригунова, побував 10 червня на регіональній виставці досягнень пасажирського транспорту. На фестивальному причалі, розташованому на міській набережній, було виставлено 24 автобуса практично всіх базових перевізників області. Вони реально працюють на внутрішньоміських, міжміських і навіть міжнародних маршрутах. Це транспорт різного ступеня комфортності, безпеки та екологічності. Серед них були й ті, що і вже переведені на газ, і на стандарти Євро-5 і Євро-6.
Правда, гібридів з електродвигунами я не побачив, але дізнався, що над цією темою перевізники вже теж працюють, пообіцяли і вже дали пропозиції до обласної ради.
Перевізники готові оновлювати техніку, підвищувати якість пасажирського обслуговування, але їх правильним намірам потрібна підтримка обласної влади.
Про це і будемо думати, і говорити на регіональній платформі „зелених рішень”.
А організував виставку Михайло Тонконогий, голова так званої „Дніпропетровської незалежної профспілкової організації автоперевізників, підприємців і працівників підприємств”.
Так що виставка вдалася, вдався і контакт з автоперевізниками на регіональній платформі „зелених рішень”.




