В ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг” на базі Академії АрселорМіттал відбувся плановий круглий стіл з питань виконання природоохоронних зобов’язань при виробництві сталі і поліпшення екологічної ситуації в Кривому Розі. Учасниками круглого столу стали члени місцевих громадських організацій, активісти-екологи, представники адміністрації ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг”, профспілки ПМГУ, виконкому Криворізької міськради, депутатської комісії з екології та засобів масової інформації.

В ході зустрічі керівництво ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг” поінформувало про впровадження природоохоронних заходів на виробництві сталі, зокрема, про планову зупинку двохванного сталеплавильного агрегату мартенівського цеху у рамках переведення агрегату на прямоточний режим роботи, реконструкцію газоочисних установок конвертера №4 конвертерного цеху, про масштабний проект реконструкції всіх газоочисних установок, задіяних у виробництві сталі. Була озвучена інформація про те, що в рамках впровадження масштабного екологічного проекту реконструкції другого блоку конвертерів в конвертерному цеху введено в експлуатацію конвертер №4.

При реконструкції було виконано будівництво нової високоефективної установки очищення газу з компактним двоступінчастим скрубером фірми „SMS Siemag”, що забезпечує досягнення державного стандарту по пилу – менше 50 мг/м3 і зниження викидів пилу на 91%. Також забезпечено спалювання конвертерного газу на факельній трубі, що дозволить знизити викиди оксиду вуглецю на 90%.

На даний момент конвертер №4 знаходиться в процесі пусконалагоджувальних робіт.

ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг” максимально відкрито для громадськості в питаннях екології та готове до діалогу з усіма зацікавленими сторонами з метою ефективного вирішення питань, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища в регіоні.

 

Джерело: ukraine.arcelormittal.com

Відкрито й детально – про екологічні проекти. ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг”