Можливості Проекту для промисловців міста 26 липня в присутності мера Павлограда Анатолія ВЕРШИНИ презентувала координатор Проекту Валентина ЗАТИШНЯК. Питань було багато, а це означає, що є й інтерес. Кожен представник бізнесу хоче бути успішним, а це без екологічної чистоти і ресурсозбереження просто неможливо. Рука, дружелюбно простягнута нам німецькою стороною – впливовим в Німеччині і в ЄС товариством міжнародного співробітництва GIZ – дорогого коштує. І не скористатися цим не можна.
Зустріч проходила на території головного роботодавця Західного Донбасу – об’єднання „ДТЕКˮ Павлоградвугілляˮ.
Упевнений, за шахтарями активно підтягнуться й інші підприємства Павлограда. До речі, Павлоградський хімічний завод уже давно є учасником нашої платформи.
На залишилися осторонь і загальноміські питання екології та енергозбереження. Хвилює громадськість міста стан полігону ТПВ, йому скоро 55 років. Зрозуміло, що мова не йде про європейські норми поводження з побутовими відходами. Місту потрібний сучасний сміттєспалювальний завод та підтримка в області. Мерія замовила нову схему теплопостачання міста з відходом від газу і переходом на електроенергію.
Останнім часом все частіше згадуються слова великого Менделєєва: „Спалювати нафту (а, значить, і природний газ) – все одно, що топити піч асигнаціямиˮ. Дискутували і про незавершений проект будівництва індустріального парку. Загалом, на регіональній платформі Проекту „зелених рішеньˮ чергове поповнення. Платформа наповнюється креативними менеджерами, ідеями та пропозиціями. Грубо, але точно: тусовка на актуальну тему йде в хорошому місці і в прекрасній компанії.




