25 квітня у Дніпрі відбулась Міжрегіональна конференція «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку, яка зібрала понад 150 учасників, серед яких підприємства та компанії Дніпропетровщини та Волині які впроваджують передові «зелені» рішення, представники органів влади та місцевого самоврядування двох областей.

Захід проводився у рамках реалізації проекту «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку», що впроваджується Дніпропетровською обласною організацією роботодавців у партнерстві з Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством (DIA) і Дніпропетровською обласною радою та за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

«Підписавши Угоду про асоціацію з ЄС та приєднавшись до Європейського енергетичного співтовариства, Україна зобов’язалася перейти на сучасні стандарти виробництва та поступово запровадити різні форми сталого енергозабезпечення. «Зелена економіка» є одним з важливих інструментів забезпечення стійкого розвитку країни та вирішення стратегічного питання щодо ефективного, раціонального та ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, а проект «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку» є втіленням ідеї створення регіональної платформи щодо сприяння поширенню „зелених рішень” серед суб’єктів господарської діяльності, учнівської молоді, населення Дніпропетровської області» – зазначив заступник голови обласної ради Володимир Тюрін.

«Головними досягненнями проекту вважаю те, що було виявлено діяльних і рішучих підприємців позитивного, стратегічного мислення, справжніх лідерів, прагнучих направити свої передові знання, досвід і енергію для виведення Українського бізнесу на передові позиції на основі принципів моралі, етики і патріотизму. Завдяки проекту у нас з’явилися однодумці та підтримка не тільки в нашому регіоні, але й за його межами» – зазначила директор DIA Валентина Затишняк.

Керівник Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ пані Дагмар Ецер зазначила, що вона задоволена результатами співпраці з нашим регіоном і дуже вражена тим, що ми змогли досягти таких високих результатів з впровадження інноваційних «зелених» рішень.

«Термін реалізації проекту «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку» добігає кінця, але українсько-німецька співпраця на цьому не закінчується і ми сподіваємося, що найближчим часом зможемо реалізувати багато цікавих проектів на користь стійкого розвитку нашого регіону» – підкреслила Валентина Затишняк.

Джерело: www.dia.dp.gov.ua

Фотографії заходу за посиланням: www.mega.nz

Презентації доповідачів за посиланням: www.dia.dp.gov.ua

«Зелені» рішення Дніпропетровщини: від ідеї до впровадження