Науковці факультету міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара взяли участь у міжрегіональній конференції «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку», яка проводилася у Дніпропетровській обласній раді.

На конференції урядовці, підприємці, науковці активно обговорювали концепцію розвитку «зеленої» економіки. Факультет міжнародної економіки презентував колективну монографію «Зелена» економіка: від глобальної концепції до реалій місцевого розвитку», присвячену 100-річчю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Професорсько-викладацький склад факультету також взяв участь у панельній дискусії «Зелена» економіка: від глобальної концепції до реалій місцевого розвитку», в якій обговорювалися філософія «зеленої» економіки, її соціальні аспекти, екологічний менеджмент та аудит, формування іміджу «зеленого» регіону. Науковці звертали увагу не лише на теоретичну складову проблематики, але й висвітлили практичні аспекти реалізації «зелених» рішень. Отже, була жвава та цікава дискусія, в якій обговорювалися «зелені» технології та податкові інструменти стимулювання «зеленої» економіки.

Багато накопичено і питань, і пропозицій – «зелена» економіка не залишає нікого байдужим! Формування свідомості населення щодо дбайливого ставлення до довкілля вимагає повсякденних термінових дій, тому проблематика конференції потребує подальшого розвитку, обговорення та висвітлення для широкого загалу.

Джерело: www.dnu.dp.ua

Науковці ДНУ долучилися до створення концепції «зеленої» економіки