«Кривий Ріг GREEN Strategy» – під такою назвою 11-12 листопада пройшов у Кривому Розі міжнародний екологічний форум. Тривав він усі вихідні. За його результатами були розроблені напрямки, за якими будуть «рятувати» Кривий Ріг від екологічної катастрофи.

Екологи, чиновники, активісти, юристи та народні депутати. І це далеко не повний список тих, хто відвідав захід. Всього зареєструвалося близько 200 чоловік. Серед них представники інших міст зі схожою промисловою забрудненістю, члени Кабміну. Форум пройшов за підтримки ГО «Екологічна рада Криворіжжя».

Яке промислове підприємство забруднює Кривий Ріг найбільше? Чиї викиди заважають дихати на повні груди? Чим отруєні річки? Як зменшити негативний вплив промисловості і врятувати місто від екологічної

катастрофи? Протягом двох днів провідні фахівці намагалися знайти відповідь на ці питання та шляхи вирішення ситуації, що склалася.

У форумі також взяв участь Віктор Сергєєв, голова обласної Федерації організацій роботодавців області, керівник проекту «Зелені» рішення бізнесу – єднання для сталого розвитку». Він розповів про основні цілі та завдання проекту, про напрацювання і здобутки, а також наголосив на необхідності проведення таких заходів з метою популяризації ідей сталого розвитку та обміну досвідом у впровадженні «зелених» рішень.

 

У Кривому Розі пройшов міжнародний екологічний форум