16 листопада 2017 року відбулося чергове засідання клубу-лідерів „зеленоїˮ економіки, яке проходило на мальовничих просторах Приорілля в селі Рудка Царичанського району на базі сільського фермерського господарства „Лелекиˮ. Захід проходив за участі голови обласної ради Гліба Пригунова, Абмасадорів – життя „по-зеленомуˮ, представників сільськогосподарських та будівельних підприємств.

Сільське фермерське господарство „Лелекиˮ не випадково було обрано місцем проведення засідання. Засновник господарства – Любчич Леонід Димитрійович, є Амбасадором проекту та впроваджує у свої діяльності „зеленіˮ рішення. Основною особливістю комплексу є використання альтернативних видів опалення Так, для виготовлення палива на механізованому току господарства змонтовано обладнання для виготовлення пелет та брикетів з відходів сільгоспвиробництва, яке на даний час вже дає першу продукцію. Також підприємство може похизуватися високим рівнем врожайності сільськогосподарських культур завдяки природній родючості ґрунтів у поєднанні з сучасними технологіями.

«Це сільське фермерське господарство є справою усього життя нашої родини і ми дуже пишаємося тим, що нам вдається розвивати наше село для майбутніх поколінь. Адже крім таких видів діяльності як рослинництво, розведення коней та організація змагань, ми намагаємося розвивати ще „зеленийˮ туризм та зробити наше селище туристичною атракцією області, куди б приїжджали відпочити з родиною люди з усієї України, а з часом, можливо, із усього світу. У нас дуже амбітні плани. Наприклад, весною цього року на території бази відпочинку розпочато будівництво нового комплексу, в який входять зал для зборів, басейн, кімнати для відпочинку, тренажерний зал. Будівництво планується завершити в 2018 році. А для забезпечення додаткового надходження теплової енергії ми придбали та плануємо встановити 8 сонячних колекторів, які забезпечать нагрів води для басейну», – розповів засновник господарства Любчич Леонід Димитрійович.

«Головне завдання Амбасадора − пропаганда екологічних інновацій, корисності і безпеки „зелених” нововведень, що ставить за мету зробити їх модними, вигідними державі і економіці, суспільству і людині. Саме за це вам мають бути вдячні і нащадки і сучасники. Ви обмінюєтеся досвідом і таким чином швидше рухаєтесь вперед, і спонукаєте суспільство рухатися за вами. Наразі наша область є пілотною в Україні, де запроваджується «зелена» економіка. І я хочу подякувати усім Амбасадорам за громадянську позицію та побажати, аби в умовах жорсткої конкуренції на світових ринках, виробництво „зеленої”, а, отже, екологічно безпечної продукції було для вас вигідним і прибутковим бізнесом», – сказав голова обласної ради Гліб Пригунов.

Також на засіданні учасники ознайомилися з діяльністю проекту „Зеленіˮ рішення бізнесу – єднання для сталого розвиткуˮ, заслухали результати його впровадження та у жвавій дискусії обмінялися досвідом запровадження інноваційних рішень.

У завершенні, учасники засідання вирішили, що потрібно якомога частіше проводити зустрічі саме у такому форматі аби на власні очі побачити практичні інновації, які впроваджуються на виробництві.

 

Більше фото за посиланням: www.fex.net

Розширюємо горизонти практичного досвіду