14 грудня 2017 року за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, Програми розвитку ООН, Центру «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності» та Інституту вищої освіти НАПН України у м. Київ відбувся Круглий стіл «Викладання корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та Цілей сталого розвитку (ЦСР): реалії та перспективи», в якому взяла участь доцент кафедри екології, теплотехніки та охорони праці Національної металургійної академії України Олена Матухно – Амбасадор проекту «Зелені рішення бізнесу – єднання сталого розвитку».

«Зелені рішення» є невід’ємною складовою Сталого розвитку, а корпоративна соціальна відповідальність – одним з інструментів його досягнення. Саме відповідальний підхід бізнесу до екологічних, соціальних та економічних наслідків своєї діяльності дозволяє досягти Сталого розвитку.

На думку Олени Матухно, яка працює з молоддю та студентством, викладання КСВ у навчальних закладах дозволить сформувати «зелений світогляд» та відповідальне ставлення нового покоління до питань захисту довкілля, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування.

Молоді фахівці з навичками корпоративної соціальної відповідальності, знанням та розумінням цілей Сталого розвитку володітимуть системним підходом до вирішення різноманітних проблем, що постають перед бізнесом, а тому мають бути більш затребуваними роботодавцями.

«Зелені рішення» як невід’ємна складова Сталого розвитку