В період з 26 листопада по 1 грудня, Програма зеленої економіки організувала інформаційну поїздку до Німеччини, присвячену темі «Циркулярної економіки» та кращим практикам її впровадження, зокрема в федеральній землі Баден-Вюртембер. Учасниками поїздки були представники Волинської облдержадміністрації та облради, Волинської торгово-промислової
Навчальна поїздка до Німеччини, присвячена темі «Циркулярної економіки»










